M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Machina" z konkursem dla zespołów

Iwona Dudzik | 27 września 2011, 06:00

Nagranie własnej płyty i 100 tys. zł na jej promocję - to główna nagroda w konkursie Scena "Machiny". Zwycięzca zostanie ogłoszony 5 grudnia br.

Konkurs adresowany jest zarówno do zespołów, jak i solistów. Nie jest ważny wiek ani styl muzyczny. Wystarczy do 23 października zarejestrować się na stronie www.scena.machina.pl/artysci, dodać zdjęcie, napisać coś o sobie i załączyć plik MP3 z nagraniem.

W drugim etapie uczestnicy konkursu i internauci będą mogli oddawać głosy na wszystkie zgłoszone utwory. Spośród najpopularniejszych kompozycji wybranych zostanie dziesięć, które przejdą do finału konkursu.

Uczestnik, którego utwór zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma nagrodę główną – możliwość nagrania płyty i 100 tys. zł na jej promocję w mediach.

Dla uczestników plebiscytu przewidziane są również dodatkowe niespodzianki, w tym kody dostępu do bazy muzyki zawierającej ponad 500 tysięcy utworów największych gwiazd.

Wszelkie spory rozstrzygane będą przez Radę Konkursu w składzie: redaktor naczelny "Machiny" Piotr Metz oraz ambasadorowie magazynu - Monika Brodka, Gaba Kulka i Myslovitz.

Koncepcję kreatywną Sceny "Machiny" przygotował zespół "Machiny”, projekt opracowały agencja Nano oraz agencja interaktywna Vacaloca, stronę wykonał departament IT PMPG. Dostęp bazy muzyki realizowany jest dzięki wsparciu iplay.pl. Promocja projektu obejmie przede wszystkim social media, w tym serwisy Facebook i MySpace, a także serwisy i media wydawane przez grupę PMPG. Kampanię zaplanował dział marketingu Media Point Group.

"Machina" to muzyczny magazyn popkulturalny. Od czerwca 2011 r. ukazuje się jako e-tygodnik. Wydawcą jest Media Point Group.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,