M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bauer Wydawcą Roku według "MMP"

Joanna Dziwisińska | 27 września 2011, 06:00

W tym roku redakcja "MMP" tytuł Wydawcy Roku przyznała Bauerowi. Wyróżnienia otrzymali: Grzegorz Hajdarowicz, "Wysokie Obcasy Extra", "Men's Health", "Angora", "Wprost", "Uważam Rze", Polskapresse i Media Regionalne.

W tegorocznej edycji raportu "Wydawcy", przygotowywanej przez redakcję "MMP", tytuł Wydawcy Roku przyznano Wydawnictwu Bauer. Zdaniem redakcji Bauer udanie przeszedł zmianę z konserwatywnego wydawnictwa w jednego z najbardziej aktywnych graczy na rynku.

Jednocześnie w ramach wyróżnień specjalne tytuły uzyskali: Koń Trojański - Grzegorz Hajdarowicz za bezprecedensowe wejście na salony, "Wysokie Obcasy Extra" za szybką reakcję na technonowinki, "Men's Health" za dogonienie lidera bez wybiegów marketingowych, tygodnik "Angora" za konsekwentne utrzymanie profilu pisma dla wszystkich, "Wprost" za relaunch, który dał mu kolejną rynkową szansę, "Uważam Rze Inaczej Pisane" za udany debiut w gęstym segmencie tygodników, oraz Polskapresse i Media Regionalne za wspólny pakiet reklamowy.

Więcej informacji i szczegółowe opisy nagrodzonych i wyróżnionych zostały opublikowane w "MMP Wydanie Tematyczne Wydawcy 2011".

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,