M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

ClickAd zwiększa zatrudnienie

Joanna Jasikowska | 21 października 2011, 06:00

Firma awansowała kilkoro menedżerów, zrekrutowała też kilkunastu nowych pracowników.

W zespole menedżerskim firmy ClickAd cztery osoby osoby awansowały na wyższe stanowiska. Spółka zatrudniła także w ostatnim czasie 13 nowych pracowników. Obecnie zespół ClickAd liczy 54 osoby.

Artur Janik objął nowo utworzone stanowisko chief operating officera i jest odpowiedzialny za operacyjne zarządzanie spółką oraz wyniki finansowe firmy. Dotychczas Janik pełnił funkcję interactive & performance directora w sieci Adleader wchodzącej w skład struktur ClickAd. Piotr Szych został planning & affiliate directorem, do tej pory pracował jako group head manager w spółce. Teraz będzie odpowiadał za dział planowania mediów oraz rozwój sieci Adleader. Michał Pietruszka awansował na stanowisko group account directora. Do jego zadań będzie należało kierowanie działem account i jego rozwój oraz zarządzanie kontaktami i budowanie relacji z kluczowymi klientami firmy. Wcześniej pełnił funkcję interactive media manager w ClickAd. Łukasz Kapuśniak, który dotychczas pracował w ClickAd jako web developer, awansował na stanowisko creative directora. Będzie się zajmował planowaniem i  koordynowaniem koncepcji artystycznych projektów agencji.

Do zespołu ClickAd dołączyli również Tomasz Fąfara i Adam Krajewski. Fąfara objął stanowisko interactive directora, będzie odpowiadał za opracowanie strategii i rozwój działu interactive oraz kontakt z kluczowymi klientami. Wcześniej pracował w giełdowej spółce Signity SA na takim samym stanowisku. Adam Krajewski dołączył do zespołu jako new business manager. Zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów, sprzedażą produktów ClickAd oraz zarządzaniem zespołem new business. Przed przejściem do ClickAd pracował przez około 10 lat w RRM (Grupa Eurozet).

Dodatkowo zespół ClickAd powiększył się o 11 nowych pracowników, którzy wzmocnili działy: traffic, planning, new business, affiliate oraz SEM/SEO. Firma nie ujawnia personaliów tych osób.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,