M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ostecx Créative pracuje dla Tchibo

Jacek Piątkowski | 2 listopada 2011, 06:00

"Zaplanuj świąteczne chwile z Tchibo" - pod tym hasłem wystartowała nowa akcja promocyjna w sklepach marki.

Agencja Ostecx Créative jest odpowiedzialna za stworzenie głównego motywu promocji,  koncepcję i zaprojektowanie zestawu bonów oraz implementację key visuala akcji na wszystkie materiały POS. Oprócz aktywności w miejscach sprzedaży promocja była wsparta reklamą w insercie do magazynu "Claudia".

Mechanizm promocji przewiduje nagradzanie wszystkich klientów, którzy dokonają zakupu produktów użytkowych w sklepach Tchibo do 7 listopada br., zestawem bonów rabatowych o łącznej wartości 680 zł. Bony o nominałach 20, 50 i 100 zł są przypisane do 4 kolejnych kolekcji Tchibo i można je wykorzystać od 8 listopada do 5 grudnia br., uzyskując 170 zł zniżki w każdym z tygodni obowiązywania promocji.

Agencja Ostecx Créative powstała w 2008 r. Oprócz stałej obsługi Banku Zachodniego WBK pracuje m.in. dla: Multikino SA, Allegro Group, sieci supermarketów Piotr i Paweł oraz kilku marek lokalnych. Ostecx Créative świadczy usługi reklamowe typu full service, zarówno na potrzeby tradycyjnych, jak i nowych mediów.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,