M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

OS3 ponownie dla Monopoly [WIDEO]

Maciej Florek | 25 listopada 2011, 06:00

Kampania reklamowa emitowana w pasmach i kanałach dziecięcych promuje grę planszową, na której umieszczono polskie miasta.

Trwa kampania reklamowa gry planszowej "Monopoly Polska" (Hasbro Polska). W spocie reklamowym na planszy gry widać obiekty charakterystyczne dla miast, które internauci wybrali wcześniej w ogólnopolskim głosowaniu na polską planszę Monopoly.

Reklama telewizyjna jest emitowana w Polsacie (w pasmach z programami skierowanymi do dzieci i pasmach familijnych) oraz w dziecięcych stacjach niszowych: Cartoon Network, Boomerang, Disney XD, Disney Channel, Nickelodeon i Zig Zap.

Dla fanów gry przygotowano na fan page’u konkurs, który wystartuje 28 listopada br. Nagrodami w nim są gry "Monopoly Polska".

Za kreację i realizację spotu oraz działania w Facebooku odpowiada OS3 Multimedia. Agencja już wcześniej pracowała dla marki Monopoly w internetowym głosowaniu na 22 polskie miasta, które znalazły się na planszy. W plebiscycie oddano ponad 2 mln głosów. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Universal McCann.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,