M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

MBank rozdaje tablety stałym klientom

Beata Goczał | 5 grudnia 2011, 06:00

Bank oferuje konto z mobilnym internetem w sieci Play.

MBank startuje z kampanią oferty rachunku osobistego z mobilnym internetem w pakiecie. Klienci, którzy wybiorą usługę, otrzymają nie tylko bezpłatne konto, ale też internet za darmo nawet przez cały okres trwania umowy. Stałym klientom bank zaoferuje także tablety z dostępem do sieci. Jest to pierwsza tego typu oferta bankowa w Polsce.

Kampania promocyjna konta z internetem mobilnym w sieci 4G Play i tabletami będzie prowadzona w telewizji (główne i tematyczne stacje telewizyjne, m.in.: TVP, TVN, Polsat, Discovery, AXN), internecie (największe portale, m.in.: Onet.pl, Wp.pl, O2.pl i Interia.pl) oraz w sieci kin Cinema City. Kreacje reklamowe utrzymane są w stylu ostatnich działań promocyjnych mBanku, opartych na wizerunku znanych już klientom bohaterów obalających finansowe mity.

Tym razem trójka ekspertów mBanku sprawdza ofertę dostępnych na rynku rachunków osobistych. Chociaż wszystkie wydają się takie same, bohaterowie znajdują różnice nie tylko w cenie, ale również w dostępnych opcjach. Na tym tle eKonto mBanku wyraźnie się wyróżnia, m.in. dzięki ofercie darmowego internetu oraz mobilnych urządzeń w pakiecie.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach jesiennej kampanii mBanku działania przygotowano we współpracy z agencją Ambasada Brand Communications. Widzowie zobaczą dwa nowe spoty telewizyjne (do zobaczenia na mBank.tv), po raz kolejny wyreżyserowane przez Michała Sablińskiego i wyprodukowane przez Papaya Films. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy MPG.

EKonto za 0 zł w mBanku i internet mobilny w sieci 4G Play w pakiecie to kolejna propozycja mBanku na wygodny rachunek. Oferta dostępna jest dla nowych i dotychczasowych klientów, usługi można zamówić online.

Aby za internet nie zapłacić nawet przez 12 miesięcy, wystarczy korzystać z usług i produktów banku. W przypadku nowych klientów oznacza to, że przy zachowaniu aktywności z darmowego internetu mogą korzystać przez cały okres trwania umowy. Z kolei dotychczasowi klienci banku mogą w prosty sposób uniknąć opłaty za usługę w ciągu pierwszych miesięcy umowy, a następnie korzystać z rabatu, dzięki któremu miesięczny koszt pakietu będzie jeszcze niższy.  Dodatkowo stali klienci mBanku (mający Ofertę dla Ciebie, czyli automatycznie wyliczaną propozycję kredytową) – poza internetem mobilnym – mogą wybrać do rachunku eKonto także urządzenie mobilne: nowoczesny tablet Apple iPad 2 lub Samsung Galaxy Tab 10.1.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,