M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cyfrowy Polsat bez umów i zobowiązań

Beata Goczał | 5 grudnia 2011, 06:00

Nową ofertę platformy wspiera kampania reklamowa przygotowana przez Nextmedia i PHD.

Cyfrowy Polsat wprowadza nową ofertę bez umów i bez zobowiązań. Użytkownicy otrzymają bezpłatny dostęp do kanałów: TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info oraz licznych stacji niekodowanych w cyfrowej jakości.

W ramach najnowszej oferty Cyfrowego Polsatu, która nie wymaga podpisywania umowy, klient w cenie 149 zł otrzymuje cyfrowy dekoder oraz pakiet Mini HD na 6 miesięcy. Po upływie okresu promocyjnego nadal może korzystać z telewizji cyfrowej, aktywując kodowane kanały naziemne – TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TVP Info – oraz mając jednocześnie nieograniczony dostęp do licznych stacji niekodowanych. Rozszerzenia oferty o kanały naziemne w cyfrowej jakości należy dokonywać co 6 miesięcy. Usługa jest bezpłatna i nie ma limitów realizowanych aktywacji.

Sprzedaż nowej oferty wspiera kampania reklamowa, która została zaplanowana na najbliższe tygodnie. Spoty telewizyjne emitowane są na antenach stacji: Polsat, TVN, TVP, TVP Info, TV Puls. Działania w telewizji dopełnia kampania radiowa w rozgłośniach: Roxy FM, Planeta, Eska, Plus, Vox, Wawa, RMF Maxxx. Kreację kampanii przygotował dział komunikacji Cyfrowego Polsatu. Za produkcję spotów odpowiada studio Nextmedia, a za planowanie i zakup mediów – PHD.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,