M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Grolsch zaprasza kreatywnych do konkursu

Maciej Florek | 27 stycznia 2012, 06:00

Pula nagród to 40 tys. zł. Akcja będzie wspierana działaniami interactive i PR.

Grolsch, należący do portfolio Kompanii Piwowarskiej, rozpoczął tegoroczne działania marketingowe projektem Grolsch Film Works. Ta platforma komunikacyjna, od lat realizowana m.in. w Stanach Zjednoczonych i w Rosji, od 2011 roku obecna jest także w Polsce.

Tegoroczna edycja konkursu odbywa się w ramach festiwalu OffPlusCamera i jest również skierowana do przedstawicieli szeroko pojętej polskiej branży reklamowej. Dla najbardziej kreatywnych wśród kreatywnych Grolsch przewidział łączną pulę nagród o wartości 40 tys. zł.

Do 23 marca organizatorzy czekają na zgłoszenia - 45-sekundowe filmy poświęcone interpretacji przesłania "Życie to sztuka wyboru - Choose Interesting”. Na gali finałowej, która odbędzie się w piątek 13 kwietnia, organizatorzy ogłoszą właścicieli trzech czeków: o wartości 20 tys. zł za pierwsze miejsce, 10 tys. zł za drugie miejsce i 5 tys. zł za trzecie miejsce.

Konkursowi będą towarzyszyć działania interactive, które zrealizuje agencja Face Addicted, oraz PR, które przeprowadzi Rc2.

Czytaj więcej na temat: , , ,