M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zaczek-Sakouhi odchodzi z ACR

Maciej Florek | 6 marca 2012, 06:00

Agencją pokieruje teraz dwuosobowy team od lat związany z grupą K2.

Wiola Łada-Szewczenko i Marcin Siekierski (na zdj.) poprowadzą agencję mediową ACR jako dyrektorzy współzarządzający. Przejmują oni kompetencje Jolanty Zaczek-Sakouhi, która po siedmiu latach współpracy na stanowisku prezesa zarządu rozstała się z firmą. Do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 nie udało nam się skontaktować z Jolantą Zaczek-Sakouhi w celu zapytania o jej dalsze plany zawodowe. 

- Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z Jolą Zaczek, jednak ze względu na różne wizje dotyczące przyszłości ACR postanowiliśmy się rozstać. K2 zamierza w najbliższym czasie odkupić także posiadane przez Jolę 20 proc. akcji spółki - mówi Janusz Żebrowski, prezes zarządu K2 Internet SA.

Wiola Łada-Szewczenko jest związana z ACR od sześciu lat. Ostatnio pełniła funkcję client service & media planning directora. Marcin Siekierski jest związany z Grupą K2 od pięciu lat. Początkowo odpowiedzialny za SEM w ACR, następnie rozwijał działalność agencji K2 Search na stanowisku dyrektora zarządzającego.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,