M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Volvo szuka ambasadora dla modelu V40

Beata Goczał | 5 kwietnia 2012, 06:00

Zwycięzca akcji będzie promował auto na polskim rynku.

Na profilu Volvo Auto Polska w Facebooku wystartował konkurs – "Całkiem jak Ty”, w którym do wygrania jest użytkowanie nowego modelu V40 wraz z kartą paliwową przez okres trzech miesięcy. Zwycięzcę wybiorą m.in.  obecni ambasadorowie marki Volvo – Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk.

Zadanie polega na nagraniu krótkiego filmu, w którym kandydat na ambasadora przekona do siebie internautów oraz konkursowe jury. Ta część konkursu trwa do końca kwietnia. Następnie odbędzie się głosowanie użytkowników na najlepszy film, które potrwa do 6 maja. Wtedy też zostanie wyłoniona dwudziestka najwyżej ocenionych zgłoszeń. Z tej puli jury konkursu, przedstawiciel firmy Volvo oraz jej ambasadorowie - Małgorzata Kożuchowska oraz Piotr Adamczyk, wybiorą zwycięzcę.

Konkurs potrwa do 14 maja br. Będzie dostępny w formie aplikacji w Facebooku, w zakładce "Całkiem jak Ty” – www.facebook.pl/VolvoAutoPolska.

Za obsługę profilu Volvo w Facebooku odpowiada agencja Euro RSCG Sensors, która jest też pomysłodawcą projektu. Aplikację konkursową przygotowała agencja K2 Internet.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,