M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wspólna akcja NG i Gazeta.pl

Joanna Dziwisińska | 15 maja 2012, 06:00

National Geographic Channel i Gazeta.pl zachęcają internautów do wcielenia się w rolę producenta telewizyjnego i stworzenia spotu.

Kanał National Geographic Channel i Gazeta.pl realizują wspólną akcję promocyjną pod hasłem "Jaki jest mój świat?". Uczestnicy konkursu będą musieli stworzyć własną produkcję z wybranych fragmentów najpopularniejszych serii emitowanych na National Geographic Channel, dodając tekst i tło muzyczne. Do wyboru mają programy pogrupowane w kategorie tematyczne: Adrenalina, Cuda techniki, Powiew historii, Takie jest życie i Zew natury. Konkurs trwa trzy tygodnie. Najciekawsza praca ma także szansę na debiut telewizyjny na antenie National Geographic Channel i w portalu Gazeta.pl. Specjalnie stworzony spot z informacją o konkursie będzie emitowany na kanałach
z portfolio Fox International Channels Poland: Fox, Fox Life, National Geographic Channel i Nat Geo Wild, bannery konkursowe pojawią się w serwisach grupy Gazeta.pl, w portalu społecznościowym Facebook będą zaś emitowane reklamy. 

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,