M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowy dział i menedżer w BR Bauera

Joanna Dziwisińska | 25 maja 2012, 06:00

Po kilku tygodniach od objęcia stanowiska szefa biura reklamy Ewa Kozłowska wprowadza zmiany w jego strukturze i zatrudnia byłą szefową reklamy "Zwierciadła".

Wydawnictwo Bauer wprowadzi od czerwca br. zmiany w strukturze biura reklamy, którym od początku kwietnia kieruje Ewa Kozłowska. Zastępcą dyrektora BR zostanie Magdalena Rzepnicka-Wyglądała, która będzie odpowiadała za sprzedaż projektów prasowych w zakresie całego portfolio wydawnictwa. Z firmą związana jest od 2006 roku, ostatnio na stanowisku dyrektora działu promocji sprzedaży i marketingu. Podlegać jej będzie nowo utworzony dział menedżerów branż odpowiedzialnych za prasowe projekty specjalne.

Nowym dyrektorem segmentu pism luksusowych zostanie Bożena Tyborowska, która dotychczas pracowała w Wydawnictwie Zwierciadło jako advertising director. W Bauerze będzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynach "Twój Styl", "Pani" i "Show". Podlegać jej będzie 8-osobowy zespół sprzedaży. Do Wydawnictwa Bauer dołączy z początkiem sierpnia br. Poprzednio stanowisko to zajmowała Ewa Kozłowska.

Za pozostałe segmenty w BR w dalszym ciągu odpowiadają te same osoby na stanowisku dyrektora segmentu pism: Tatiana Stelmachów – pisma młodzieżowe, Lidia Ukleja – pisma komputerowe, Jarosław Machocki – pisma kobiece, Witold Trzciński – pisma telewizyjne, Marcin Warych – pisma motoryzacyjne.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,