M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Platige Image dla kolejnych marek za granicą

Maciej Florek | 4 czerwca 2012, 06:00

Polskie studio stworzyło spoty dla takich marek, jak Kellogg's, Vinamilk i Listerine.

Platige Image zrealizował kolejne projekty reklamowe dla zagranicznych klientów. Z usług polskiego studia skorzystałe marki Kellogg’s (Wielka Brytania), Vinamilk (Wietnam) oraz Listerine (Stany Zjednoczone).

Kelloggs's „Urban Jungle” to czwarta już reklama tej marki, którą zrealizował Platige Image (już pracuje nad kolejnymi). Podobnie jak wcześniejsze projekty reklamowe dla Kellogg’s, tak i „Urban Jungle” studio realizuje we współpracy z domem produkcyjnym Rokkit (Wielka Brytania) i Leo Burnett London. Platige Image przygotowało całą reklamę na podstawie zarysu scenariusza – od animatica, przez modelowanie postaci, po symulacje i efekt.

Vinamilk jest wietnamskim producentem produktów mlecznych. Zadaniem reklamy „Probeauty” było pokazanie właściwości jogurtu wzbogaconego o kolagen. W tym celu polska ekipa stworzyła „mleczną” Wenus – kobietę rodzącą się z jogurtu. Ciekawostką jest to, że w spocie nie użyto produktu – całość obrazu została wygenerowana komputerowo.

W ostatnim czasie Platige Image ukończył także prace nad kilkoma spotami dla marki Listerine na rynek amerykański, realizowanymi przez studio na zlecenie agencji JWT Nowy Jork.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,