M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Branch Brothers wprowadza nową markę Wyklejacze.pl

Katarzyna Woźniak | 5 lipca 2012, 06:00

Poznańska spółka będąca częścią Upright Group utworzyła nowy brand, który odpowiada za całodobowy montaż materiałów reklamowych.

Wyklejacze.pl działają w trybie 24/7 na terenie całego kraju. Świadczą usługi m.in. w zakresie naklejania folii w witrynach, montażu materiałów reklamowych, reklamy wizualnej, działań outdoorowych, a także inwentaryzacji i dokumentacji fotograficznej punktów handlowych. Ofertę kierują do drukarni cyfrowych, agencji reklamowych, sieci handlowych i operatorów telekomunikacyjnych. Nowa marka pierwsze projekty zaczęła realizować od początku lipca.

Zespół Wyklejaczy tworzy ponad 100 osób rozlokowanych w najważniejszych miejscach w Polsce. Ma to skrócić czas dotarcia do klienta i obniżyć koszty logistyki.

Za nowe projekty odpowiada Michał Klincewicz, członek zarządu Branch Brothers. Spółka zdobyła doświadczenie w kreowaniu i zagospodarowaniu przestrzeni handlowych i usługowych m.in. dla BZ WBK, PKO BP (Szymon Majewski na foliach reklamowych), Orange, Polkomtel SA (Serce i Rozum) i Santander Consumer Bank.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,