M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anielska odchodzi z Muratora i Time'a

Joanna Dziwisińska | 5 lipca 2012, 06:00

Po blisko dziewięciu latach z grupą ZPR rozstaje się Agnieszka Anielska, prezes zarządu Muratora i Grupy Time.

Agnieszka Anielska, wieloletnia prezes zarządu spółek z grupy ZPR - Muratora i Grupy Time, rozstaje się z firmą. Powodem jej odejścia są nowe plany zawodowe, których szczegóły na razie nie są znane. W związku z jej odejściem prezesem zarządu i dyrektorem generalnym obu spółek została Renata Krzewska, dotychczasowy wiceprezes i dyrektor generalny Muratora. Nowym członkiem zarządu wydawnictwa został Marek Białek. Przejmuje on obowiązki Konrada Łaskiego, pozostając nadal dyrektorem biura reklamy wydawnictwa. Konrad Łaski będzie wiceprezesem zarządu w spółkach Time i IDMnet, nadal będzie pełnić obowiązki dyrektora handlowego w Grupie Radiowej "Time" oraz odpowiadać za sprzedaż korporacyjną i działania agencyjne w grupie ZPR. Ponadto ma za zadanie rozwinąć swoją odpowiedzialność w kierunku sprzedaży reklam w kanałach telewizyjnych Polo TV i Eska TV.

Renata Krzewska z Muratorem związana jest od 1994 roku. Początkowo nadzorowała projekt powstawania wydawnictw informacyjnych w sektorze pism o tematyce budowlanej. W latach 1997-2001 pełniła funkcję zastępcy dyrektora handlowego. Od 2001 roku była dyrektorem zarządzającym w kluczowym dla Muratora obszarze produktów z dziedziny budownictwa i architektury. Od 2010 pełni funkcję dyrektora generalnego tej spółki. Ponadto wchodzi w skład zarządu innych firm w ramach grupy.

Marek Białek rozpoczął pracę w Muratorze w 2006 roku, obejmując stanowisko dyrektora biura reklamy wydawnictwa. Od 2010 roku łączy te obowiązki z funkcją prezesa zarządu w spółce Media Express. W latach 2002-2006 był dyrektorem działu rozwoju sprzedaży w Mediataku.

Konrad Łaski związany jest z Grupą ZPR od 2009 roku. Karierę zawodową rozpoczął w CR Media Consulting. Z firmą rozstał się w 2002 roku jako zastępca dyrektora sprzedaży. W latach 2002-2009 był dyrektorem sprzedaży krajowej w Grupie Radiowej Agora SA.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,