M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Hullabaloo otwiera nowe biuro Warszawie

Katarzyna Kacprzak | 3 października 2012, 06:00

Niezależna międzynarodowa agencja reklamowa z siedzibą w Pradze rozpoczyna działalność w Polsce.

Agencja zatrudniła Tamarę Oleszczuk jako szefową Hullabaloo Poland. Ma ona 16 lat doświadczenia na  stanowiskach menedżerskich w marketingu, sprzedaży i rozwoju biznesu w międzynarodowych firmach FMCG, takich jak PZ Cussons czy Campina Polska.

Jak mówi Tamara Oleszczuk, polski oddział będzie budować team "zgodnie z potrzebami rozwijającego się biznesu". W tej chwili biuro wspierane jest przez zespół pracujący w Pradze. Obecnie Hullabaloo bierze udział w przetargu reklamowym dla dużego klienta z branży FMCG, ale na razie nie ujawnia szczegółów.
 
Hullabaloo jest niezależną międzynarodową agencją reklamową z siedzibą w Pradze, w Czechach. Agencję założyli w 2008 roku trzej partnerzy biznesowi: Tim Hennessy, Martyn Cox i Jiří Pleskot, wcześniej związani z siecią Lowe. Oprócz siedziby głównej w Pradze oraz nowego biura w Warszawie Hullabaloo ma również biuro w Moskwie otwarte w ubiegłym roku. Moskiewski oddział obsługuje klientów z Rosji oraz innych krajów w rejonie Europy Środkowej i Wschodniej.

 

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,