M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowy mBank za kilka miesięcy

Maciej Burlikowski | 29 stycznia 2013, 06:00

Wczoraj bank pokazał kilkanaście nowych funkcjonalności, na komercyjny start w pełni nowej platformy jeszcze poczekamy.

Wczoraj na konferencji prasowej przedstawiciele BRE Banku zaprezentowali zaproszonym dziennikarzom kilkanaście nowych funkcjonalności, jakie znajdą się w nowym systemie transakcyjnym internetowego banku mBank. Kilkanaście z ok. 300, jak twierdzą przedstawiciele banku, już jest zaimplementowanych. Zmieniono layout serwisu, sposób nawigacji, a przede wszystkim prezentacji najważniejszych, z punktu widzenia użytkowników, elementów i najczęściej wykonywanych operacji.

Kiedy nowy serwis mBanku ujrzy światło dzienne w całości? Tego przedstawiciele banku nie precyzują. Ostrożnie deklarują, że stanie się to w pierwszej połowie roku. Przypomnijmy, że pierwotnie mowa była o IV kwartale ub.r., ale prace nad projektem przedłużyły się.

Tak jak pisaliśmy w MMP24 z 21.01, prace nad nowym mBankiem trwają już od blisko roku, według wstępnych założeń projekt miał pochłonąć ok. 100 mln zł, od początku przyszłego roku grupa BRE Banku będzie zaś działać tylko pod marką mBank, rezygnując z pozostałych marek (Multibanku i BRE).

Czytaj więcej na temat: , ,