M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Szefler i Krupa awansują w Atmediach. Chada z nowymi kompetencjami

Maciej Florek | 20 lutego 2013, 06:00

Zmiany dotyczą działu interactive brokera.

Joanna Szefler
Joanna Szefler
Dział interactive Atmediów rozpoczął pracę w nowej strukturze. Joanna Szefler i Kamil Krupa awansowali na stanowiska kierowników działu (odpowiednio head of interactive sales support i head of interactive sales), a obowiązki Sylwii Chady, dyrektor działu, poszerzono o rozwój biznesu interactive Atmediów w zagranicznych oddziałach spółki – w Czechach i na Węgrzech.   

Szefler, wcześniej senior account executive, odpowiada za współpracę z serwisami, nowy biznes, rozwój produktu, kieruje też zespołem zajmującym się techniczną obsługą kampanii i emisją reklam. Krupa, wcześniej senior sales executive, zarządza zespołem sprzedażowym i współtworzy politykę handlową Atmediów w obszarze interactive.  

Kamil Krupa
Kamil Krupa
Awanse i zmiany w dziale interactive wiążą się ze wzrostem oferty i biznesu Atmediów w obszarze nowych mediów – w ub.r. przychody spółki w tym obszarze zwiększyły się o 60 proc. Oferta interactive Atmediów obejmuje serwisy VoD, witryny tematyczne (m.in. dziecięce), reklamę w aplikacjach, magazynach i na stronach mobilnych oraz kampanie w Smart TV. Od początku roku do portfolio dołączyły m.in. magazyn na tablety "MyMamy” oraz serwis Stopklatka, w którym Atmedia sprzedają reklamę wideo.

Czytaj więcej na temat: , , , , ,