M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Turner może wprowadzić do Polski kolejne kanały rozrywkowe

Joanna Dziwisińska | 8 marca 2013, 06:00

Grupa zamierza skupić się w regionie na rozwoju takich stacji, jak TNT Film, TNT Serie i Glitz. Prawdopodobnie kanały te wejdą także na nasz rynek.

Turner Broadcasting System wprowadza nową strategię rozwoju w regionie CEE. Opierać się będzie na rozwoju portfolio kanałów rozrywkowych. Chodzi tu m.in. o TNT Film, TNT Serie i Glitz, które już pojawiły się w np. Niemczech. Dotychczas TBS na naszym rynku obecny był z kanałami dla dzieci Cartoon Network i Boomerang, kanałem filmowym TCM oraz międzynarodowym kanałem informacyjnym CNN. Nie wiadomo, kiedy dokładnie nowe stacje wejdą do Polski.

Wraz z nową strategią wprowadzono także zmiany personalne. Polskie biuro kontynuuje realizacje lokalnych działań z zakresu marketingu, PR-u, dystrybucji oraz rozwoju produktów licencyjnych. Stacjonująca w Warszawie Hanna Kiss, mianowana w grudniu zeszłego roku menedżerem do spraw marketingu i PR-u jest odpowiedzialna za działania w Polsce, na Węgrzech, Słowacji i w Czechach. W Polsce będzie ją wspierać Barbara Izowska, która do swojej poprzedniej funkcji marketingowej dodaje również PR. Dorota Pawłowska nadal będzie odpowiedzialna za rozwój produktów licencyjnych w regionie.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,