M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Interactive Solutions powołuje dział mobile

Maciej Florek | 10 czerwca 2013, 06:00

Zespół tworzą Witosław Klembowski, mobile business manager, oraz Paweł Chróściak na stanowisku mobile operations managera.

W Interactive Solutions pojawił się zespół dedykowany kanałowi mobilnemu, którego zadaniem jest rozwój, planowanie, nadzór i optymalizacja procesów w ramach kolejnych projektów z obszaru mobile. Agencja wyłoniła dział mobile w celu poszerzenia oferty o dodatkowe usługi. Zespół tworzą Witosław Klembowski, mobile business manager, oraz Paweł Chróściak na stanowisku mobile operations managera.

Witosław Klembowski ma 10-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej (pracował w PTK Centertel i Polkomtelu) oraz w mediach internetowych (Click.ad i Adnet). Przed przejściem do Interactive Solutions pełnił funkcję managing consultanta w SAS Institute.

Paweł Chróściak pracował wcześniej w agencji Hypermedia Isobar, gdzie jako web operations manager odpowiadał za zespoły i obsługę operacyjną klientów Procter & Gamble, PKO BP, Kellogg’s.

Interactive Solutions realizowała dotychczas projekty mobilne, m.in. dla T-Mobile, Tymbarku, P&G i Adidasa, głównie aplikacje mobilne i augmented reality. W nowym modelu pracy realizowane są obszary strategii, kreacji, m-commerce, developmentu stron i aplikacji mobilnych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,