M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Artegence - zmiany w zarządzie i nowy new business director

Katarzyna Woźniak | 18 czerwca 2013, 06:00

Andrzej Szewczyk wszedł do zarządu, natomiast Anna Rębelska będzie odpowiadać za nowy biznes.

Andrzej Szewczyk wszedł w skład zarządu agencji Artegence i będzie odpowiadał za jej rozwój. Do zespołu dołączyła także Anna Rębelska, obejmując stanowisko new business directora. Będzie koordynować działania sprzedażowe oraz odpowiadać za utrzymywanie relacji z klientami agencji.

Szewczyk z branżą internetową związany jest od 15 lat. Współpracował z firmami telekomunikacyjnymi i mediowymi, jak PiK-Net, TDC Internet, Onet.pl i Telewizja Polska. Realizował pierwsze w Polsce projekty wykorzystujące możliwości szerokopasmowego internetu, w tym pierwsze polskie transmisje multimedialne i serwisy oferujące wideo na żądanie. Z Artegence związany jest od 2008 r., od 5 lat na stanowisku dyrektora zarządzającego.

Rębelska zdobyła wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów marketingowych, informatycznych, zarządzania sprzedażą. Przez ostatnich 6 lat pracowała 
w firmie informatycznej Sage Sp. z o.o., gdzie odpowiadała za strategię komunikacji produktów lokalnych i globalnych na polskim rynku oraz wsparcie struktur sprzedaży. Była odpowiedzialna za wprowadzanie nowych produktów na rynek, rebranding produktowy, przygotowanie struktur sprzedaży i komunikację z klientami.
 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,