M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

NC+ rozpoczyna sprzedaż ofert łączonych z Orange

Maciej Burlikowski | 28 czerwca 2013, 06:00

Klienci platformy satelitarnej mogą kupić dwa abonamenty - za 99 i 149 zł.

Platforma satelitarna NC+, która ma strategiczne partnerstwo z Orange Polska (Telekomunikacja Polska), rozpoczyna sprzedaż oferty łączonej – pakietów telewizyjnych i abonamentów telefonii komórkowej Orange. Klienci NC+ do wyboru mają dwa pakiety – Universe+ z telefonem za 99 zł miesięcznie i Silver z telefonem w cenie 149 zł.

Pierwszy z nich zawiera 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w HD, 500 minut połączeń w ciągu miesiąca wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz dekoder z dyskiem twardym. W ofercie dostępne są też telefony Samsung Galaxy III mini, Sony Xperia J czy Windows Phone 8S by HTC.  
Abonenci Universe+ przez pół roku mają nielimitowane rozmowy w sieci Orange. Sam pakiet telewizyjny Universe+ w NC+ kosztuje 59 zł miesięcznie.
Drugi pakiet – Silver z telefonem w cenie 149 zł – zawiera 111 kanałów, w tym 36 HD, klienci otrzymują 700 minut połączeń wymiennych na SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, nielimitowane rozmowy w sieci mobilnej Orange przez cały okres trwania umowy, pakiet 1,5 GB na transfer danych. Sam pakiet Silver kosztuje w NC+ 79 zł miesięcznie.

Czytaj więcej na temat: ,