M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Samsung z Plusem nad morzem

Maciej Burlikowski | 2 lipca 2013, 06:00

Producent telefonów, elektroniki i sprzętu AGD wraz z operatorem komórkowym w wakacje będą promowali się w czterech nadmorskich kurortach.

Samsung Electronics Polska wraz z firmą telekomunikacyjną Polkomtel, operatorem sieci komórkowej Plus, w ciągu dwóch wakacyjnych miesięcy będą obecni ze specjalnie zaaranżowanymi strefami nazwanymi Przystanek Samsung w czterech nadmorskich miejscowościach. Eventy odbędą się w Darłowie (1-14 lipca), Międzyzdrojach (16-28 lipca), Władysławowie (30 lipca – 12 sierpnia) i Dębkach (14-31 sierpnia). W namiotach mieszkańcy i urlopowicze będą mogli obejrzeć i przetestować sprzęty Samsunga.

W każdy weekend fani gier komputerowych będą mogli wziąć udział w turnieju World Cyber Games dla amatorów w grze "FIFA 13", w którym nagrodą jest zestaw gadżetów klubu Chelsea FC. Na miłośników kina czeka specjalnie wydzielone kino letnie. Goście Przystanków będą mogli zrobić pamiątkowe zdjęcie i stworzyć własne pocztówki, które organizatorzy wyślą do ich bliskich. W konkursach do wygrania będą zestawy startowe Plus na Kartę oraz Plus Internet na Kartę, tysiące gadżetów od Lipton Ice Tea (PepsiCo), ręczniki plażowe, modne klapki, okulary przeciwsłoneczne, torby, piłki plażowe i wiele więcej. Na najmłodszych czekają gry komputerowe, konkursy i bezpłatne gadżety.

Dzięki serwisowi muzycznemu Muzodajnia.pl (należy do Plusa) każdy, kto odwiedzi Przystanek Samsunga, otrzyma kod do pobrania dziesięciu darmowych piosenek.

Czytaj więcej na temat: , , ,