M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Euronet zachwala wypłacanie euro

Katarzyna Kacprzak | 18 lipca 2013, 06:00

Za przygotowanie strategii komunikacji i kreację odpowiada agencja San Markos.

"Wypłacaj euro po dobrym kursie prosto z bankomatu Euronet”  to hasło promujące nową usługę oferowaną w bankomatach należących do sieci Euronet. Usługa powstała jako odpowiedź na rosnącą potrzebę łatwego dostępu do waluty euro, wynikającą m.in. z podróży zagranicznych, czy możliwości spłat kredytów w tej walucie. Jeszcze w tym roku wypłata euro będzie dostępna w 400 maszynach Euronet na terenie kraju.

Obecnie usługa wypłaty euro dostępna jest w 220 bankomatach na terenie Warszawy, a niebawem na terenie całego kraju, głównie w dużych miastach. Wypłata realizowana jest przez Euronet 360 Finance Limited (E360F) z siedzibą w Londynie. Za realizację wypłaty euro w bankomatach należących do sieci Euronet zarówno Euronet Polska, jak i E360F nie pobiera żadnej opłaty.

W związku z nową usługą oferowaną w bankomatach firma Euronet przygotowała kampanię informacyjną, za przygotowanie strategii komunikacji i kreację odpowiada agencja San Markos, za zakup mediów zaś dom mediowy Star Media. Działania PR prowadzi Havas PR Warsaw.

Czytaj więcej na temat: , , , ,