M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Toyota Bank rozdaje paliwo

Dorota Pośpiech | 1 sierpnia 2013, 06:00

Toyota Bank organizuje promocję dla właścicieli samochodów marek Toyota i Lexus. Za kampanię odpowiedzialna jest agencja K2.

Toyota Bank rusza z kampanią produktową pod hasłem "600 zł za paliwo z Toyota Bank". Kampania skierowana jest do wszystkich właścicieli aut marki Toyota i Lexus.

Głównym elementem kampanii Toyota Bank jest promocja, w której klienci mogą otrzymać premię w wysokości 5 proc. od zakupionego paliwa na stacjach benzynowych. Warunkiem otrzymania premii jest założenie konta i dokonanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych w miesiącu za każde tankowanie paliwa z użyciem karty Toyota Bank.


Kampania potrwa do połowy sierpnia i obejmie radio (RMF FM, Radio Zet) oraz portale internetowe (m.in. Gazeta.pl, Onet.pl, Allegro, Google). Dodatkową formą komunikacji są ulotki z kodami QR, które kierowcy samochodów Toyota i Lexus znajdą za szybami swoich aut. Bank aktywizuje także fanów marek na tematycznych forach internetowych.

Kampanię przygotowała agencja K2, za planowanie i zakup mediów odpowiadał dom mediowy ZenithOptimediaGroup i agencja Sales & More.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,