M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Mariusz Czerkawski polskim Bondem

Joanna Dziwisińska | 2 sierpnia 2013, 06:00

Pharma CF wprowadziła linię kosmetyków Bond Expert. Jej twarzą jest hokeista Mariusz Czerkawski.

Firma Pharma CF wprowadziła pod marką Bond Expert nową linię kosmetyków dla mężczyzn. Obejmuje dwie linie zapachowe: Bond Classic oraz Bond Sensitive. Jednocześnie marketer zdecydował się zaangażować do działań promocyjnych hokeistę Mariusza Czerkawskiego, który zdaniem przedstawicieli firmy jest uosobieniem wszystkich męskich wartości promowanych przez markę Bond: męskości, elegancji, dbałości o bliskich oraz wielkiej życiowej pasji, jaką dla niego jest sport.

Działania reklamowe z udziałem Czerkawskiego zaplanowano na dwa miesiące. Przez cały sierpień prowadzona będzie kampania reklamowa na nośnikach reklamy zewnętrznej. Za ten etap promocji odpowiada agencja Creoo. Autorem zdjęć do kampanii marki m.in. na outdoorze jest Krzysztof Opaliński. Kampania obejmie ok. 500 tablic firm: Stroer, Clear Channel, Cityboard w formacie 6x3 na terenie całej Polski oraz siatki wielkoformatowe premium w największych miastach. 

We wrześniu ruszy promocja w telewizji (billboardy sponsorskie i spoty - TVP), kampania internetowa w Onet.pl i wp.pl, kampania prasowa i PR.

Kreacją i produkcją spotu reklamowego zajęły się Eternal Monkeys - studio kreatywne z Krakowa, postprodukcją: Chimney i Eternal Monkeys. Reżyserem i operatorem był Bartek Cierlica. Za planowanie i zakup działań outdoorowych i TV odpowiada MediaOn.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,