M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

KP rekrutuje za pomocą rozrywki

Maciej Florek | 13 sierpnia 2013, 06:00

Browar szuka nowych pracowników portalu Beerlovers.pl.

Kompania Piwowarska prowadzi niestandardową rekrutację dla osób, które chcą dołączyć do zespołu nowego portalu Beerlovers.pl. Rekrutacja potrwa trzy tygodnie.

Proces składa się z trzech etapów. Etap pierwszy polega na przejściu quizu "Gra o Bro", umieszczonego na stronie www.beerlovers.pl i na fanpage'u Beerlovers w Facebooku. Aplikacja w formie gry składa się z kilku rund. Po wypełnieniu danych osobowych każdy gracz buduje postać, której nadaje cechy swojej osobowości. Aplikacja zawiera również pytania otwarte sprawdzające wiedzę z zakresu social mediów, umiejętności redaktorskie i kreatywność kandydatów.

W drugim etapie rekrutacji kilkunastu kandydatów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń zostanie zaproszonych na warsztat w siedzibie Kompanii Piwowarskiej w Warszawie lub w Browarze w Tychach, podczas którego nie tylko będzie rozwiązywać zadania rekrutacyjne, ale również poznawać ciekawostki na temat piwa.

Ostatnią fazą będzie rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami, którzy najlepiej wypadli w całym procesie rekrutacji.  
Troje najlepszych otrzyma propozycję pełnoetatowej pracy w portalu Beerlovers.pl. Do tego zespołu w październiku dołączy koordynator i dwóch specjalistów ds. interaktywnych.

Za realizację projektu odpowiada agencja interaktywna Kalicińscy.com.

Czytaj więcej na temat: , , ,