M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wiewiórki dalej reklamują BGŻ

Dorota Pośpiech | 20 sierpnia 2013, 06:00

Bank BGŻ rusza z kolejną kampanią reklamową, której bohaterami są znane wiewiórki. Tym razem przedmiotem promocji jest pożyczka gotówkowa.

W najnowszej odsłonie kampanii marketingowej Bank BGŻ reklamuje promocyjne warunki swojej pożyczki gotówkowej. Bohaterami spotu są wiewiórki, wyróżnione w maju br. przez redakcję "Media & Marketing Polska".

Małgorzata Nycz, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej Banku BGŻ, stwierdziła: – Jest to już szósta kampania banku z udziałem wiewiórek. Platforma komunikacyjna z ich udziałem przynosi bardzo dobre rezultaty. Znajomość komunikacji Banku BGŻ ciągle rośnie i osiąga jedne z najlepszych wyników w historii. Przekłada się to oczywiście na świadomość i wizerunek marki BGŻ.

Kampania jest przewidziana na siedem najbliższych tygodni i obejmie prasę, telewizję i internet. W telewizji pojawią się spoty w trzech odsłonach reklamujące pożyczkę z ratami "bez wyrzeczeń". Działania w internecie wykorzystują głównie kanały wideo. Dodatkowa komunikacja pojawi się w witrynach oddziałów banku. Ogólnopolska kampania potrwa od 19 sierpnia do 6 października br.

Kreację kampanii przygotowała agencja Grandes Kochonos, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative. Komunikację w internecie wspiera Performics.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,