M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Canappka od września z nowym menu

Katarzyna Woźniak | 30 sierpnia 2013, 06:00

W ofercie sieci pojawią się 24 nowe pozycje.

Po wakacjach sieć restauracji śniadaniowo-lunchowych Canappka zmieni menu w swoich lokalach. Od pierwszego września w ofercie sieci pojawią się nowe kanapki, zestawy śniadaniowe i obiadowe – w sumie 24 nowe pozycje.

Na liście prawie 30 różnych kanapek pojawią się propozycje na słodko, na ostro oraz w wersji mięsnej i wegetariańskiej. Wśród propozycji pojawią się m.in. Fransis Bekon, Jajoza Grilloza czy Burgerman. Jak zapewnia się, ta ostatnia to wariacja na temat "zdrowego burgera" – ze świeżo wypiekanym pieczywem, warzywami i samodzielnie przygotowanym mięsem. Canappka deklaruje, że jest przeciwnikiem fast foodów, dlatego chce oferować klientom coś zupełnie innego.
Tegoroczne zmiany obejmą również nowości: zestawy śniadaniowe inspirowane smakami świata – Anglii, Ameryki i Francji. Wśród propozycji na lunch nie zabraknie makaronów, zup i kanapek w wersji maks. 

Cannapka to sieć restauracji śniadaniowo-lunchowych, która swoją ofertę kieruje do przedstawicieli biznesu, osób aktywnych oraz firm korzystających z usług cateringowych. Sieć powstała w 2008 roku na terenie Poznania. Pierwsza placówka poza Poznaniem została otwarta we Wrocławiu w ubiegłym roku. Aktualnie w Polsce otwartych jest pięć restauracji sieci – trzy w Poznaniu, dwie we Wrocławiu. Do końca roku planowane jest otwarcie jeszcze jednej restauracji we Wrocławiu. Sieć planuje rozwój w największych miastach w Polsce dzięki ofercie franczyzy.

Czytaj więcej na temat: