M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

W 35 dni Provident rozda 485 tys. zł

Maciej Burlikowski | 30 sierpnia 2013, 06:00

Firma pożyczkowa kusi nagrodami pieniężnymi.

Firma Provident Polska, oferująca pożyczki gotówkowe, postanowiła skusić potencjalnych klientów loterią ”Pensja na rok”, w której do wygrania jest 485 tys. zł. Każdy, kto do 1 października br. pożyczy w Providencie minimum 300 zł, będzie mógł wziąć udział w loterii. Codziennie losowanych jest 140 nagród po 50 zł, natomiast po zakończeniu loterii zostanie rozlosowanych dziesięć nagród o wartości 24 tys. zł.

– Rynek firm pożyczkowych jest dynamiczny, a gracze rynkowi w naturalny sposób będą konkurować o klienta, wprowadzając nową komunikację marketingową. Zabiegamy o klienta jak każda inna firma, starając się przedstawić mu jak najatrakcyjniejszą propozycję – mówi Dorota Bratowska-Świacka, dyrektor departamentu komunikacji marketingowej Provident Polska.

Loteria wspierana będzie kampanią telewizyjną. 30- i 15-sek. spoty zrealizowano w stylu sondy ulicznej, w której uczestnicy odpowiadali na pytanie, na co wydaliby 24 tys. zł. Oprócz telewizji kampania obejmie także radio, prasę, internet oraz BTL.

Za kreację odpowiada agencja White Rabbit, za planowanie i zakup mediów – dom mediowy OMD, sama koncepcja loterii została zaś przygotowana przez agencję Albedo Marketing.

Czytaj więcej na temat: , , , ,