M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PKO Bank Polski współpracuje z McDonald's

Katarzyna Kacprzak | 30 sierpnia 2013, 06:00

McZestaw Powiększony i kanapkę Big Mac można kupić za 20 zł, płacąc telefonem.

PKO Bank Polski wspólnie z McDonald's przygotował promocję dla osób korzystających z płatności mobilnych IKO. Można z niej skorzystać w prawie 300 restauracjach sieci w całej Polsce. Klienci PKO Banku Polskiego mogą kupić McZestaw Powiększony i kanapkę Big Mac w promocyjnej cenie 20 zł, pod warunkiem dokonania płatności za pomocą aplikacji IKO.

Płatności mobilne IKO są dostępne na rynku od niespełna pół roku. W tym czasie aplikację IKO aktywowało na swoich telefonach prawie 50 tysięcy osób. Mogą one płacić telefonem w 60 tysiącach terminali płatniczych w punktach handlowo-usługowych w całej Polsce, wypłacać gotówkę z 3 tysięcy bankomatów PKO Banku Polskiego bez użycia karty płatniczej, dokonywać płatności w sklepach internetowych, a także przelewać pieniądze na numer telefonu oraz realizować czeki bez konieczności połączenia z internetem.

Aplikację można pobrać ze sklepów Apple AppStore i Google Play, posiadacze telefonów BlackBerry, Nokii z systemem Symbian, a także urządzeń umożliwiających instalację aplikacji w języku Java mogą zaś zamówić IKO w serwisie iPKO.

Promocja potrwa do 17 listopada br.

 

Czytaj więcej na temat: , , ,