M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

RDC się rozszczepia

Katarzyna Woźniak | 30 sierpnia 2013, 06:00

Polskie Radio RDC zaproponuje więcej serwisów lokalnych.

W związku z zapowiedziami jesiennej ramówki i nowej strategii (MMP24 z 28 sierpnia) w Polskim Radiu RDC pojawi się więcej serwisów lokalnych. Od poniedziałku 2 września zostaną wprowadzone dodatkowe rozszczepienia serwisów lokalnych w Płocku i Siedlcach, w godzinach 15.30, 16.30 i 17.30.
RDC przekonuje, że takie działanie jest nieodłącznym elementem realizacji misji publicznej polegającej na propagowaniu, udostępnianiu i utrwalaniu kultury lokalnej i regionalnej. Radio ma w ten sposób rzetelnie informować i stać się instytucją bezpośredniego kontaktu ze słuchaczami w regionie.
Już od 3 czerwca 2013 roku, od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30, 7.30, 8.30 i 9.30  słuchacze Polskiego Radia RDC – mieszkańcy Płocka oraz Siedlec – mogą wysłuchać porannych, lokalnych serwisów informacyjnych RDC.
Natomiast od drugiego września oferta serwisów lokalnych zostanie poszerzona o kolejne trzy emisje w godzinach popołudniowych 15.30, 16.30 i 17.30.
Przez cały tydzień korespondenci Polskiego Radia RDC – Agnieszka Pazdecka-Maruszak i Katarzyna Piórkowska w Płocku oraz Tomasz Marciniuk i Łukasz Pastor w Siedlcach – będą informowali o najnowszych wydarzeniach w mieście, imprezach kulturalnych i sportowych. W serwisach tak jak do tej pory można będzie również usłyszeć prognozę pogody oraz informacje dla kierowców.

Czytaj więcej na temat: , , , ,