M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BNP Paribas rusza z jesienną promocją kredytów gotówkowych i samochodowych

Maciej Burlikowski | 3 września 2013, 06:00

Bank ponownie wykorzystuje te same kreacje.

BNP Paribas Bank Polska SA ruszył z jesienną odsłoną kampanii „Porozmawiajmy o Twoich planach”, promującej kredyt gotówkowy i samochodowy (z obniżonym oprocentowaniem: kredyt gotówkowy oprocentowany na poziomie od 8,9 proc., a kredyt samochodowy - od 6,9 proc.).

W tej odsłonie kampanii bank ponownie wykorzystuje spot „Kuchnia”, który w przeprowadzonych przez bank badaniach okazał się ulubionym spotem widzów. Kredyt gotówkowy będzie promowany również spotem „Łazienka”, a kredyt samochodowy spotem „Złota rączka”. Spoty będą emitowane w największych stacjach telewizyjnych i kanałach tematycznych. Kampania będzie obecna również w największych portalach internetowych, a działania promocyjne będą wspierane też w Facebooku. Oprócz reklam w mediach ogólnopolskich i w internecie bank tradycyjnie będzie reklamował swoje kredyty w placówkach.

Kreację przygotowała agencja reklamowa Publicis, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Havas Media, a za działania w internecie - agencja Sales & More.

Czytaj więcej na temat: , , , ,