M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Chilli Zet zmienia nazwę

Katarzyna Woźniak | 3 września 2013, 06:00

Będzie teraz Radiem Zet Chilli.

Na początku września dotychczasowe Radio Chilli Zet zmieniło nazwę na Radio Zet Chilli. Zmianie nazwy towarzyszą odświeżenie logotypu oraz nowa oprawa dźwiękowa.

W jesiennej ramówce pojawi się nowa odsłona audycji Hanny Rydlewskiej „Hani bal”. Będzie to program o zabarwieniu erotycznym, a w audycji pojawią się tematy dotyczące nowych zjawisk popkultury, kultury wysokiej i tematów społecznych. Program będzie emitowany w każdą niedzielę po 22. Od września „Smolik w Radiu Zet Chilli" pojawiać się będzie w niedziele po godzinie 20.

Jednocześnie Radio Zet poinformowało, że dostępna jest już nowa aplikacja, która umożliwia dostęp do treści emitowanych przez stację na platformie Samsung Smart TV. Jak zapewnia stacja, dzięki aplikacji możemy słuchać radia na żywo, ale też zyskujemy dostęp do ponad 30 tematycznych kanałów muzycznych. Kanały są zróżnicowane pod względem brzmienia i pogrupowane zgodnie z tematyką: Zet Rock, Zet Dance, Zet 80, Zet Classic Rock, Zet SuperGold, Zet Classic czy Zet Slow.

Funkcja Live Streaming daje możliwość słuchania Radia Zet na żywo bez ograniczeń. Aplikacja Radio Zet jest już dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z 2011 r. oraz telewizorach Smart TV Serii 6 z 2012 r., a także na telewizorach Smart TV i odtwarzaczach Blu-ray z 2013 r.

Czytaj więcej na temat: , , ,