M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

RMF24.pl odświeża layout

Katarzyna Woźniak | 4 września 2013, 06:00

Portal wprowadził od początku września nowy layout.

RMF24.pl wprowadził od września nowy layout. Jak przekonuje biuro prasowe, dzięki temu strona stała się bardziej wyrazista, czytelna i nowoczesna. Znajduje się na niej więcej zdjęć, a bardziej przejrzyste tytuły mają ułatwiać nawigację. 
Tuż obok najważniejszych informacji dnia umieszczono player z możliwością odsłuchania najnowszego antenowego wydania serwisu informacyjnego. Na stronie można także odsłuchać inne programy informacyjne RMF FM.
 
Na odświeżonej stronie RMF24.pl znajdzie się także więcej opinii i komentarzy, nie tylko dziennikarzy stacji. Swoje felietony i blogi będą publikować politycy, publicyści i młodzi naukowcy. Ich nazwiska zostaną przedstawione już wkrótce.
 
W zakładce "Gorąca Linia RMF FM" pojawia się nowa podstrona – "Interwencja RMF FM". Prośby o pomoc słuchacze i internauci mogą przesyłać za pomocą formularza WWW. Co piątek na stronie RMF24.pl i w "Faktach RMF FM" od 9 do 15 dziennikarze omówią wybrany problem i sposób, w jaki pomogli go rozwiązać.
 
Na kolejnej nowej podstronie (zakładka "Tylko w RMF24") znajdą się polecane przez internautów miejsca i lokalne inicjatywy. Dzięki specjalnej formatce będzie można zgłaszać i wybierać w głosowaniu online miejscowości, które dziennikarze RMF FM powinni odwiedzić w sobotnim paśmie "Fakty z Twojego Miasta".

Za odświeżenie portalu odpowiada dział graficzny i IT RMF FM.

Czytaj więcej na temat: