M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kanały Disneya przechodzą z Atmedia do TVN Media

Joanna Dziwisińska | 5 września 2013, 06:00

Oferta Premium TV poszerzy się o trzy stacje dziecięce.

TVN Media pozyskał obsługę kanałów Disney Channel, Disney XD oraz Disney Junior, które wejdą do oferty Premium TV. Już w tym miesiącu Premium TV będzie sprzedawał czas na październik 2013. Kanały Disneya będą reprezentowane zarówno w sprzedaży spotowej, jak i sponsorskiej oraz w ofercie projektów specjalnych. Premium TV będzie także brokerem oferty online serwisu www.disney.pl. Do tej pory kanały Disneya obsługiwane były przez Atmedia.

Kanały z portfolio Disneya to stacje skierowane do młodych widzów i ich rodzin. Disney Channel tworzony jest z myślą o dzieciach w wieku 4-12 lat i szczególnie chętnie oglądany przez dziewczynki. Disney XD przyciąga zwłaszcza chłopców w wieku 6-12 lat. Disney Junior to kanał dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. W portfolio Premium TV znajdują się stacje dziecięce takie jak MiniMini+, teleTOON+ i Nickelodeon, a także kanały z kontentem dziecięcym - TV Puls i Puls 2. Powyższe stacje wchodzą w skład pakietu Mix Kids skierowanego do dziecięcych grup docelowych.

Stacje Disney Channel, Disney XD i Disney Junior dołączą do pakietu Mix Kids, będą także sprzedawane w ramach oferty monokanałowej.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,