M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Margaryna Śniadaniowa rusza z kampanią

Katarzyna Woźniak | 6 września 2013, 06:00

Bielmar intensyfikuje działania dla swojej marki.

Spółka Bielmar promuje swój nowy produkt – margarynę Śniadaniową z Masłem. Trwająca do października kampania obejmie kompleksowe działania reklamowe w prasie, internecie, na outdoorze i w telewizji.

Działania promocyjne rozpoczęły się już w czerwcu i skierowane były do czytelników prasy konsumenckiej, branżowej oraz internautów. W sierpniu w największych miastach Polski, m.in. w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Trójmieście i we Wrocławiu, można było oglądać billboardy reklamujące margarynę Śniadaniową z Masłem. We wrześniu rozpoczęła się emisja spotów telewizyjnych oraz billboardów sponsorskich, m.in. w: TVP, TVN, TTV, Puls, Comedy Central Family czy kanale Kuchnia+.

Celem kampanii jest prezentacja i promocja nowego produktu, który mają wyróżniać dodatek naturalnego masła i bogate walory smakowe.

Hasła pojawiające się we wszystkich kreacjach "Najsmaczniejsza od samego rana" oraz "Inspiruje od samego rana" mają zwrócić uwagę na to, że produkt może towarzyszyć konsumentowi przez cały dzień, nie tylko do śniadania.
Za kreację odpowiadają: Optima Marketing Group (prasa, outdoor) oraz Crazy Mouse z grupy Innovations Group Com (internet, TV). Zakup mediów powierzono domowi mediowemu Innovations. Koordynacją działań PR zajmuje się agencja Planet PR.

Wcześniejsze działania dla marki skupiały się na internecie i akcjach plenerowych (MMP24 z 10 czerwca i MMP24 z 21 marca).

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,