M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Audioteka w samochodach Forda

Maciej Florek | 10 września 2013, 06:00

Audioteka zintegrowała swoje aplikacje (Android i iOS) z platformą Ford SYNC AppLink, dzięki czemu można nimi sterować bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu lub komendami głosowymi.

Pierwszego dnia targów IFA w Berlinie Ford i Audioteka ogłosiły współpracę w ramach wspólnej promocji i dystrybucji audiobooków w 11 krajach. Audioteka dołączyła do grona takich aplikacji, jak Spotify, TomTom, Hotels.com, które są dostępne poprzez In-Car connectivity, czyli Ford SYNC AppLink.

Audioteka zintegrowała swoje aplikacje (Android i iOS) z platformą Ford SYNC AppLink, dzięki czemu można nimi sterować bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu lub komendami głosowymi. Oznacza to, że podstawowe funkcje aplikacji Audioteki, jak pobieranie i słuchanie audiobooków, ich przewijanie, cofanie i automatyczne zakładki, mogą być obsługiwane przez interfejs deski rozdzielczej. Jak zapewniają przedstawiciele Audioteki, jest to pierwsza taka samochodowa aplikacja audiobookowa w Europie. 

Pierwsze 500 osób, które zakupi najnowszy model marki Ford – Ford Ecco Sport, dostanie w prezencie roczny dostęp do zasobów Audioteki w modelu All You Can Eat. 

Przypominamy, że 40 proc. udziałów w Audiotece ma agencja K2 Internet SA. 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,