M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Maciej Kurzajewski razem z Szymonem Majewskim reklamują PKO BP

Maciej Burlikowski | 18 września 2013, 06:00

Dziennikarz sportowy TVP reklamuje bank. Za zgodą nadawcy.

W telewizji, radiu i internecie rozpoczęła się kampania reklamowa promująca płatności mobilne IKO. Biorą w niej udział Szymon Majewski, a także Maciej Kurzajewski, który w ramach programu "Biegajmy razem” prowadzonego przez PKO BP zamierza przebiec siedem maratonów na siedmiu kontynentach do końca br.

TVP wyraziła zgodę na udział Kurzajewskiego w tej reklamie.

– IKO jest bardzo prostym, wygodnym i nowoczesnym sposobem płatności. Aby to dobrze zaprezentować, zdecydowaliśmy się zaprosić ambasadora naszej akcji biegowej Maćka Kurzajewskiego do wspólnego wystąpienia z Szymonem Majewskim i pokazania, jak prosto i szybko działa IKO – mówi mówi Tomasz Marszałł, dyrektor marketingu w PKO BP.

Kampania reklamowa potrwa do 20 października. Pojawi się w głównych i specjalistycznych stacjach telewizyjnych, w ogólnopolskich i lokalnych stacjach radiowych, w internecie, a także w Multikinie przed seansami filmowymi. Za realizację działań offline odpowiadają DDB i Universal McCann, za realizację działań online OS3 i Value Media.

W Programie "Biegajmy razem" uczestniczy 250 pracowników banku. PKO Bank Polski jest również głównym partnerem największych polskich maratonów i biegów okolicznościowych, jak Bieg Powstania Warszawskiego, Bieg Niepodległości, Bieg Konstytucji 3 Maja, Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza, Cracovia Maraton czy Wrocław Maraton.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,