M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ruszyły zgłoszenia do Young Creatives Eurobest

Katarzyna Kacprzak | 25 września 2013, 06:00

Nowością jest uruchomienie dwóch dodatkowych kategorii o innym limicie wiekowym - Just Creatives oraz Young Creatives Planners.

Ruszyły zgłoszenia do organizowanego w Polsce przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR konkursu Young Creatives Eurobest. Nowością jest uruchomienie dwóch dodatkowych kategorii o innym limicie wiekowym – Just Creatives oraz Young Creatives Planners. Pierwsza skierowana jest do osób powyżej 29. roku życia – bez górnego limitu wieku. Uczestnicy, podobnie jak w YC Integrated, mają 48 godzin na stworzenie pomysłu kampanii zintegrowanej. Przewodniczącym jury jest Tytus Klepacz, concept director 180heartbeats + Jung v. Matt. YC Planners skierowana jest do młodych (poniżej 31. roku życia) strategów, plannerów z agencji komunikacyjnych, domów mediowych oraz freelancerów. Zadaniem w konkursie będzie przygotowanie i zaprezentowanie przed jury kompletnej strategii.

Przewodniczącym jury Young Creatives Eurobest jest Piotr Chrobot, interactive solutions regional creative director EMEA. Nagrodą we wszystkich trzech kategoriach jest wyjazd na Festiwal Eurobest w Lizbonie sponsorowany przez SKM SAR.

Zgłoszenia udziału we wszystkich trzech kategoriach można dokonywać do 4 października. Ogłoszenie wyników Young Creatives Eurobest, Young Creatives Planners oraz Just Creatives odbędzie się 7 listopada 2013 w Multikinie (Złote Tarasy, Warszawa).

 

 

Czytaj więcej na temat: , , ,