M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Silne wzmocnienia zespołu P&G w Interactive Solutions

Maciej Florek | 26 września 2013, 06:00

W ramach regionalnej obsługi marketera na obszarze EMEA w agencji rozpoczęły pracę trzy nowe osoby, a dwie awansowały.

Interactive Solutions wzmacnia zespół client service odpowiedzialny za obsługę Procter & Gamble w ramach regionalnej obsługi dla obszaru EMEA. W agencji rozpoczęły pracę Natalia Wolska, Izabela Rekowska i Daria Puczyńska, a Katarzyna Borkowicz i Katarzyna Kubiak awansowały na nowe stanowiska.

W regionalnym zespole P&G kierowanym przez Julię Dziurbiejko rozpoczęła pracę Izabela Rekowska, obejmując stanowisko regional account managera. Rekowska, stacjonując w poznańskim biurze Interactive Solutions, zajmie się obsługą marki Vicks. Ma kilkuletnie doświadczenie w międzynarodowych projektach z obszaru digital & mobile marketingu, które zdobywała w londyńskich agencjach 7 digital i We Love Mobile/BD Network, koordynując projekty dla marek takich jak: BBC, Peugeot, Dr Pepper i Coke Zero.

Do tego samego zespołu dołącza Puczyńska, która będzie pracowała z marką Olay, również na stanowisku regional account managera, z biura IS w Warszawie. Kompetencje client service zdobywała wcześniej przez kilka lat w agencjach The Digitals, Freszlab/FireFly Creation, Great Open House. Prowadziła kampanie online m.in. dla Warki, Netii, Kia Motors Polska i Moet Hennessy Polska.

Agencja mocniej wydzieliła zespół dedykowany kategorii Oral Care w ramach regionalnej obsługi marek Blend-a-med i Oral-B/Crest w regionie EMEA.

Jego pracą pokieruje Katarzyna Borkowicz, która awansowała na stanowisko senior regional account managera i raportuje do Julii Dziurbiejko.

W zespole Oral Care pracują również Katarzyna Kubiak, awansowana na stanowisko senior regional account executive, oraz Natalia Wolska, która dołączyła do IS jako regional account manager. Wolska zdobywała doświadczenie w agencjach BBDO i DDB, obsługując takie marki jak Wrigley, Pepsi, Mars czy Philips. Będzie stacjonowała w warszawskim biurze agencji.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,