M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

FFW Communication powiększa team

Maciej Florek | 1 października 2013, 06:00

Kamil Sokołowski dołączył do agencji contentmarketingowej.

Były digital manager TBWA\Tequila Kamil Sokołowski rozpoczął współpracę z agencją contentmarketingową FFW Communication. Sokołowski będzie odpowiedzialny za rozwój biznesu firmy w obszarze buzz marketingu.

Menedżer będzie także wspierał agencję w zakresie digital marketingu - w tym kampanii social media. W przeszłości Kamil Sokołowski był specjalistą ds. promocji w Unigroup.pl oraz dziennikarzem Wirtualnemedia.pl. Pracował m.in. dla takich firm i marek jak Polkomtel, Kompania Piwowarska (Tyskie Klasyczne), Reckitt Benckiser (Durex), Mondelez (Maxwell House) oraz Pernod Ricard (Chivas Regal).

FFW Communication to powstała w 2010 r. agencja specjalizująca się w content marketingu. Na zamówienie działów marketingu tworzy treści dystrybuowane zarówno w kanałach online, jak i oflline. Specjalizuje się w dedykowanych kampaniach 360 łączących w sobie projekty z zakresu custom publishingu, pull marketingu, social media i wideo. FFW Communication pracuje m.in. dla HP, Getin Noble Bank czy Bosch und Siemens Hausgeräte.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,