M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jupik rozdaje sanki i organizuje ferie

Dorota Pośpiech | 24 października 2013, 06:00

Marka napoju dla dzieci organizuje ferie zimowe dla swoich fanów. Zorganizowaniem wyjazdu oraz komunikacją online zajmuje się agencja OS3.

Marka napojów owocowych dla dzieci Jupik wraz z siecią Lewiatan organizują konkurs dla dzieci, w którym 30 zwycięzców wygra wyjazd na Jupik Winter Camp – ferie zimowe z Jupikiem.

Aby wziąć udział w konkursie, w dniach od 14 października do 15 grudnia 2013 należy kupić dowolny napój Jupik lub Jupik Aqua w sieci Lewiatan i zachować paragon. Na stronie konkursowej dzieci z pomocą rodziców mogą zarejestrować się i dodawać kody z opakowań Jupika zakupionych w Lewiatanie. Co tydzień pięcioro dzieci, które wprowadzi najwięcej kodów, wygrywa sanki, a 30 dzieci, które w trakcie dziewięciu tygodni trwania promocji wprowadzi najwięcej kodów, pojedzie podczas ferii zimowych 2014 na Jupik Winter Camp w Ustroniu.

Jupik to niegazowany napój dla dzieci z sokiem owocowym, pierwszy napój dla dzieci słodzony stewią. Dostępny w smakach: cherry cola, truskawka, multiwitamina, pomarańcza i jabłko. Jupik Aqua to woda z sokiem owocowym, dostępna w smakach: cytryna, truskawka, jabłko i malina.

Za produkcję strony WWW marki i organizację wyjazdu odpowiada agencja OS3, materiały POS przygotowało Studio Reklamy i Druku A2.

Czytaj więcej na temat: , , ,