M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

MasterCard wprowadza MC Mobile w APP Cinema City

Maciej Florek | 24 października 2013, 06:00

Właściciele smartfonów mogą zarezerwować i kupić bilety dzięki aplikacji APP Cinema City, a także wejść na seans po okazaniu biletu w formie elektronicznej. Akcja otrzyma wsparcie reklamowe.

Rusza akcja specjalna "MasterCard w APP Cinema City". Każdy posiadacz smartfona będzie miał możliwość zarezerwowania i zakupu biletu poprzez aplikację APP Cinema City oraz wejścia na seans bezpośrednio po okazaniu biletu w formie elektronicznej. Płatności kartą będzie można dokonać dzięki systemowi MasterCard Mobile. Dodatkowo każda osoba, która w ten sposób zakupi bilet, otrzyma średni popcorn gratis. Promocja ta potrwa do 26 grudnia br.

Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować swoją kartę (MasterCard lub Maestro) w systemie MasterCard Mobile. Głównym profitem zakupu biletu poprzez aplikację APP Cinema City jest uniknięcie stania w kolejce do kinowych kas, wystarczy pokazać telefon ze specjalnym kodem bileterowi, który po zeskanowaniu danych wpuści widza na seans.

Projekt obejmuje wszystkie kina Cinema City i wszystkie filmy będące w tym czasie w repertuarze. Akcja będzie promowana w kinach Cinema City poprzez emisję spotów na ekranach przed seansami oraz w postaci materiałów promocyjnych klienta, na stronie www.mastercardmobile.pl, w aplikacji MasterCard Mobile oraz w Facebooku (profile MasterCard i Cinema City), jak również na stronie www.cinema-city.pl. Działania w kinach koordynuje New Age Media.

 

Czytaj więcej na temat: , , ,