M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Startuje Prowly.com

Maciej Florek | 24 października 2013, 06:00

Internetowy start-up ułatwiający zarządzanie działaniami PR został oficjalnie uruchomiony.

Rusza nowe narzędzie – Prowly.com. Jest to internetowy start-up ułatwiający zarządzanie działaniami public relations. Aplikacja skierowana jest zarówno do pracowników agencji PR, wewnętrznych działów PR w firmach, jak i PR-owców freelancerów. Jej głównym zadaniem jest optymalizacja procesów tworzenia i dystrybucji materiałów prasowych. O pracach nad tym projektem informowaliśmy w MMP24 z dnia 5 czerwca br.

W chwili obecnej Prowly.com składa się z trzech modułów. Pierwszy z nich służy zarządzaniu kontaktami do mediów. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy Prowly.com otrzymują bezpłatnie dostęp do listy najważniejszych mediów w Polsce, na bazie której tworzyć mogą własne bazy. Drugi moduł to landing pages, czyli zupełnie nowy sposób na prezentację dziennikarzom materiałów informacyjnych za pomocą responsywnych stron internetowych, dostępnych także na urządzeniach mobilnych. Ostatnim elementem aplikacji są wysyłki oraz ich statystyki, które mają ułatwiać przeprowadzanie efektywnego follow-upu.

Przez pierwsze 14 dni aplikacja jest darmowa. Po wygaśnięciu okresu próbnego użytkownicy mogą zdecydować się na jeden z trzech planów abonamentowych, dostosowanych do wielkości zespołu korzystającego z aplikacji.

Projekt rozwijany jest w ramach spółki Prowly.com Sp. z o.o., która należy do portfela polskiego funduszu inwestującego w projekty na wczesnym etapie rozwoju – IQ Partners SA.

 

Czytaj więcej na temat: ,