M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Disney rozpoczyna dystrybucję treści w YouTube

Maciej Florek | 21 listopada 2013, 06:00

Użytkownicy serwisu wideo będą mogli oglądać krótkie formy animowane i aktorskie znane z anteny kanałów Disneya.

Polskie kanały YouTube Disneya wzbogacają się o krótkie odcinki animacji z popularnymi bohaterami studia, m.in. Myszką Miki, Kubusiem i przyjaciółmi, Zygzakiem McQueenem czy Wróżkami Disneya. Treści będą udostępniane bezpłatnie.

Użytkownicy serwisu wideo będą mogli oglądać krótkie formy animowane i aktorskie znane z anteny kanałów Disneya: Disney Channel, Disney XD i Disney Junior. W ramach współpracy z YouTube w oficjalnych polskich kanałach Disneya codziennie pojawią się nowe materiały wideo, m.in.: "Auta - Odcinki specjalne: Bujdy na resorach” z udziałem Złomka i Zygzaka McQueena czy klasyczne kreskówki z Myszką Miki i Kaczorem Donaldem w serii "Teraz Miki!”.

- Zależy nam na tym, by nasi widzowie mogli spędzać czas z najpopularniejszymi bohaterami Disneya, gdzie chcą i kiedy chcą. Stąd biorą się nasze nowe rozwiązania w dziedzinie dystrybucji treści wideo. Disney ma bardzo wiernych fanów, a teraz, dzięki subskrypcji naszych kanałów, będą natychmiast informowani o nowych materiałach, które udostępnimy. Nawigowanie ułatwią playlisty dedykowane poszczególnym bohaterom - mówi Artur Pacuła, chief marketing officer The Walt Disney Company Central Eastern Europe.

Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym oba podmioty nawiązały taką współpracę. Do tej pory w naszym kraju podobne warunki współpracy nawiązały z YouTube studia filmowe Tor i Kadr.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,