M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Atmedia powiększają portfolio serwisów

Maciej Florek | 22 listopada 2013, 06:00

Strefa VOD i Polvod będą obsługiwane reklamowo przez brokera. Dodatkowo reklamy na Vodeon będą emitowane w Smart TV.

Strefa VOD (Strefavod.pl) i Polvod (Polvod.pl) dołączają do portfolio interactive Atmediów.

Strefa VOD jest działającą od czerwca ub.r. wypożyczalnią filmów online. Jej katalog liczy prawie 800 filmów, większość z nich to rozpoznawalne tytuły kinowe. W każdym miesiącu biblioteka Strefy VOD poszerza się o kilkanaście nowych pozycji. Aplikacja Strefa VOD obecna jest na wszystkich urządzeniach z systemem Android, iOS, Win8 oraz na telewizorach Samsung Smart TV. Serwis prowadzi sekcję płatną (pojedyncze wypożyczenia oraz abonament z dwoma rodzajami subskrypcji – miesięcznej oraz kwartalnej), jak również "Strefę 0 zł”, gdzie w zamian za dostęp do bezpłatnej treści widz ogląda reklamę. Atmedia będą wspierać Strefę VOD w rozwoju i komercjalizacji darmowej oferty filmowej.

Polvod.pl oferuje internautom polskie filmy i seriale. Serwis dostępny jest także dla internautów z innych krajów zainteresowanych polską kulturą i filmem. Polvod.pl liczy obecnie 150 tytułów (filmy fabularne, dokumenty, animowane) oferowanych bezpłatnie. Treści serwisu dostępne są również poprzez Smart TV, środowisko Apple, aplikację Android i Windows 8.

Ofertę poszerza też możliwość reklamy w aplikacji na Smart TV serwisu Vodeon.

Zrzeszone w pakiecie Atmedia VOD witryny docierają miesięcznie do ponad 13 mln polskich internautów (dane za sierpień 2013 r., źródło: PBI/Gemius).

Czytaj więcej na temat: