M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Next zatrudnia ludzi po przetargach

Maciej Florek | 13 stycznia 2014, 06:00

Zespół agencji powiększył się o trzy nowe osoby.

Trzy nowe osoby dołączyły do agencji Next działającej w grupie Starcom MediaVest. Powiększenie zespołu zajmującego się mediami społecznościowymi jest związane m.in. z wygranymi przetargami na obsługę T-Mobile i Coca-Cola Poland Services. 

Michał Zgutka objął stanowisko social media moderatora. Doświadczenie w mediach społecznościowych zdobywał w firmie Pkt.pl, gdzie zajmował się obsługą działań klientów MŚP. Jako freelancer współpracował z takimi agencjami, jak ClearSense, Think Kong czy Media Effective Group.

Krzysztof Polit również rozpoczyna pracę w agencji Next na stanowisku social media moderatora i podobnie jak Zgutka pracował wcześniej w Pkt.pl. Doświadczenie zdobywał w agencjach ClearSense i Mediovski, gdzie był odpowiedzialny za planowanie i realizację strategii obecności marek w mediach społecznościowych.

Jan Ożarowski objął stanowisko content designera. Jest współtwórcą portalu społecznościowego o eventach i życiu nocnym Krakowa Where2B.org, a przez ostatni rok był także menedżerem klubu muzycznego Prozak 2.0.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,