M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wedel z nowymi agencjami, ale przetarg trwa

Katarzyna Woźniak | 23 stycznia 2014, 06:00

Nową kampanię Ptasiego Mleczka przygotowały Grandes Kochonos i OMD, ale marketer twierdzi, że nadal trwa przetarg na kreację i media.

Lotte Wedel ruszył z kampanią dla Ptasiego Mleczka. Główna bohaterka 40-sekundowego spotu ukazana jest przez pryzmat tego, co na co dzień lubi. Wśród jej ulubionych czynności i smaków znajduje się Wedlowskie Ptasie Mleczko.

Za kreację kampanii odpowiada agencja Grandes Kochonos, a za działania o charakterze interactive - Infinity Group. Media na potrzeby kampanii kupuje OMD.

Mimo że Wedel już 8 stycznia wystartował z działaniami dla swoich czekolad we włoskim stylu (MMP24 z 8 stycznia) przygotowanych przez agencję Grandes Kochonos i OMD, biuro prasowe Wedla twierdzi, że nadal nie rozstrzygnął się przetarg na obsługę kreatywną i mediową firmy. W tym miesiącu kampania Ptasiego Mleczka jest już drugą kampanią przygotowaną dla marki przez Grandes Kochonos i OMD. Magdalena Kołodziejska odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną firmy Wedel informuje: "przy tej kampanii pracowali nowi dostawcy, ale przetargi nie zostały jeszcze rozstrzygnięte. Na ten moment to była jednorazowa akcja". W tym miesiącu ZOG  potwierdził również, że nie obsługuje już marketera (MMP24 z 9 stycznia).

Czytaj więcej na temat: , , , , ,