M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kolejne zwolnienia w Naszej Klasie

Maciej Florek | 28 stycznia 2014, 06:00

Spółka wciąż ogranicza zatrudnienie - wynika z naszych informacji. Marcin Biłos, dyrektor finansowy i operacyjny NK, do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 nie odpowiedział na nasze pytania.

Spółka Nasza Klasa, właściciel serwisu społecznościowego Nk.pl, przeprowadza kolejną serię zwolnień, wynika z naszych informacji. Jak się dowiedzieliśmy, mogły mieć one charakter zwolnień grupowych. Jednocześnie z końcem 2013 r. Marcin Chruszczyński, chief operating officer NK, rozstał się z firmą. Jego obowiązki przejął Marcin Biłos. Do momentu zamknięcia tego wydania MMP24 Biłos nie odpowiedział na nasze pytania dotyczące zwolnień. W wiadomości do nas napisał, że odpowiedzi zostaną wysłane dzisiaj. W tej sprawie nie chcieli się także wypowiedzieć Jacek Jankowski, games and applications advisor w NK, ani Marcin Barciński, head of mobile and business development tej firmy.

Przypomnijmy, że fala zwolnień w Naszej Klasie miała już miejsce, kiedy firma ogłosiła zmianę swojej strategii, o czym informowaliśmy w MMP24 z dnia 28 października 2013 r. Wówczas wypowiedzenia otrzymali przede wszystkim pracownicy i współpracownicy działów związanych ze świadczeniem usług marketingowych przez NK, takich jak reklama i badania.

Jak wynika z danych z Krajowego Rejestru Sądowego, Nasza Klasa w 2012 r. zaraportowała przychód netto ze sprzedaży na poziomie 60,1 mln zł i ponad 9,5 mln zł zysku netto. 

 

Czytaj więcej na temat: , , , , ,